تخفیف مزوتراپی و پی آر پی(PRP) در کلینیک ژیوانو

بهار، فصل بازسازی و نو شدن است و چه بهتر که این تغییر و تحول را با زیبایی و سلامت موهایمان آغاز کنیم. مزوتراپی و پی آر پی(PRP) دو روش شگفت‌انگیز هستند که می‌توانند تأثیرات بینهایت مثبتی بر موی سر داشته باشند، به خصوص اگر به دنبال راه‌حلی برای موهای کم‌پشت، ریزش مو یا حتی مراقبت از موهای تازه کاشته شده هستید.

لیست قیمت مزوتراپی و پی آر پی مو

مزوتراپی: جوان‌سازی و تقویت مو

مزوتراپی روشی است که در آن ترکیبات مغذی، ویتامین‌ها و دیگر عناصر اساسی به لایه‌های میانی پوست سر تزریق می‌شوند. این کار به تحریک فولیکول‌های مو و تقویت رشد مو کمک می‌کند. اگر موهای شما ریزش دارد یا پس از کاشت مو، نیاز به مراقبت دارد، مزوتراپی می‌تواند بسیار موثر باشد.

پی آر پی(PRP): بازسازی و ترمیم مو به شیوه طبیعی

پی آر پی(PRP) یا پلاسمای غنی از پلاکت، روشی است که در آن خون خود فرد گرفته شده، پلاکت‌ها از آن جدا و سپس به پوست سر تزریق می‌شود. این پلاکت‌ها حاوی فاکتورهای رشد هستند که به ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده کمک کرده و موجب رشد موهای جدید می‌شوند.

پیشنهاد ویژه!

در این جشنواره، تخفیف ویژه‌ای برای مزوتراپی و پی آر پی(PRP) در نظر گرفته شده است. این فرصت را از دست ندهید تا با قیمت‌های باورنکردنی، سلامت و زیبایی موهایتان را به دست آورید. ما منتظر شما هستیم تا در فضایی دوستانه و حرفه‌ای، بهترین تجربه ممکن را برایتان فراهم کنیم.

مزوتراپی موی سر و پی آر پی

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت

مراجعه کنید به وب‌سایت ما یا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما و راهنمایی شما در انتخاب بهترین خدمات برای نیازهای شخصی‌تان هستند.

مزوتراپی مو سر و پی آر پی